TÜBİTAK Memur Personel Alımı

TÜBİTAK Memur Personel Alımı

TÜBİTAK memur personel alım ilanıTÜBİTAK İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı tarafından ilan edilen duyuruya göre,Ankara ve Gebze’de istihdam etmek üzere 10 adet personel alacaktır.

TÜBİTAK Memur Personel Alımı başvuruları 21 Ekim ile 11 Kasım 2016 tarihleri arasında olup iş başvuru formu http://www.tubitak.gov.tr internet adresinden temin edilebilecektir.

TÜBİTAK Memur Personel Alımı yapacağı Uzman ve Uzman yardımcılığı pozisyonları için duyurduğu ilana göre adayların aşağıdaki bölümlerin birinden mezun olması gerekir.

Adaylar;İktisat, İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Yönetim Bilişim Sistemleri, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Bankacılık, Bankacılık ve Finans, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Finans, Ekonomi ve Finans, Ekonomi, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Sermaye Piyasaları, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, İstatistik, İnsan Kaynakları Yönetimi, Muhasebe veya Muhasebe ve Finansal Yönetim bölümlerinin birinden mezun olması gerekir.

TÜBİTAK Memur Personel Alımı yapacağı pozisyonlar için ayrıca adayların aşağıda belirtilen konularda bilgi ve yetkinliğe sahip olması gerektiğini de ilan metninde duyurmuştur.

Adaylar Genel Muhasebe Uygulamaları ile beraber,Bordro ve tahakkuk işlemleri,İş Kanunu, Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ile Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu’na hakim olması ve SGK İşe giriş ve çıkış işlemleri ile SGK e-bildirge işlemleri konusunda bilgi sahibi olması,ayrıca Microsoft Office Uygulamalarına hakim olması,İnsan Kaynakları Yönetimi yazılımlarına veri girişi yapabilecek ve sistemi aktif olarak kullanabilecek durumda olmak,SAP ERP programını kullanabilmek ve Özlük ve bordrolama işlemleri konusunda en az 1 yıl deneyim sahibi olması gerekir.

Ayrıca adaylar İngilizce yeterlilik seviyesi için KPDS ,ÜDS ,YDS ,TOEFL IBT ,TOEFL CBT ,TOEFL PBT,FCE ,CAE ,CPE sınavlarından birinden başarılı olup alınan puanlarla kanıtlamaları gerekir.

TÜBİTAK Memur Personel Alımı ile ilgili adaylarda aradığı Genel ve Özel Koşullar ile Başvuru süreci ile ilgili daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

TÜBİTAK Memur Personel Alım İlanının tam metni için tıklayınız…

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir